• 0368 260 23 43
    bilgi@karadenizbilisim.com.tr

Web sayfası firmanızın, kurumunuzun imajını, vizyon ve misyonunu yansıtan bir tanıtım şeklidir. En ucuz ve en etkili reklam web sitesidir, dünyanın her noktasından ulaşılabilir özelliktedir. Henüz bir web siteniz yoksa bizi arayın işinize en uygun web sayfasını en kısa sürede tasarlıyalım ve gerekli kodlamasını yapalım.

Web sayfanız firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapmanızı, müşteri ve bayilerinize kolayca ulaşmanızı ve onlarında size kolayca ulaşmasını sağlar. Web sayfası internet ortamında duyurmak istediğiniz konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen ve kolay güncellenebilen bir medya ortamıdır. Internet, firmaların pazarlama gücüne güç katar. Günün her saatinde dünyanın her yerinden insanlar, ürün ve hizmetlerinizi inceleyebilir sizinle irtibat kurabilirler.

Web sayfası, aranılan bilgiye en kolay ve en hızlı ulaşımı sağlamanın yanı sıra, yeni pazarlar elde etme ve satışları artırmada büyük kolaylıklar sağlar. Bir ürün hakkında bilgiye ihtiyaç duyanlar, katalog, broşür vb. döküman istemek için telefon etmek ve günlerce beklemek zorundadırlar. Oysa sunulmak istenen tüm bilgi ve belgeler web sayfasında bulundurularak ihtiyaç duyanların bu dökümanlara anında ulaşması sağlanmaktadır.


Yönetim Paneli Web Siteleri

İsteğe göre tasarladığımız ve kodladığımız web sitelerini aktif bir şekilde içeriği yönetim panelinden kolayca değiştirilebilen, güncellenebilen bir şekilde sunuyoruz.


Seo Hizmetleri

SEO Konusunda uzman grubumuz ile her sektöre ait firmaların web sitelerini Google ‘da en önde çıkması için gerekli optimizasyon işlerini yapıyoruz.


Sınırsız Destek

24/7 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız, email sistemimiz ile müşterilerimize sınırsız destek veriyoruz.