• 0368 260 23 43
    bilgi@karadenizbilisim.com.tr
360° Sanal Tur ile başta şehir ve mekan tanıtımları olmak üzere; otelcilik, emlak, mobilya, hazır mutfak, hazır banyo, dekorasyon, inşaat, turizm, cafe-restaurant ve eğlence sektörleri olmak üzere şirketinizi, üretim tesislerinizi, ürünlerinizi ve/veya tasarımlarınızı tanıtabileceğiniz, reklamını yaparak pazarlayabileceğiniz, bütün sektörlerde uygulama yapılabilmektedir.
360 derece fotoğraf çekimi ile artık istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşayabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleri bu gezinin bir parçası yapabilirsiniz.

Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360 panorama, çok farklı uygulamalara imkan veriyor. Klavye veya mouse yoluyla sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebiliyorsunuz.

Ziyaretçinin sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece Sanal Tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlıyor.

Sanal Tur uygulamasını Web sitenizde ziyaretçilerinize sunabilir yada CD / DVD ortamında multimedya CD olarak dağıtımını yapabilir ve mekanınızı en hızlı ve ucuz yoldan tanıtabilirsiniz. Sanılanın aksine 360 Derece Sanal tur uygulaması bilinen standart reklam tekniklerine oranla çok daha az maliyetlidir.