• 0368 260 23 43
    bilgi@karadenizbilisim.com.tr

Teknik Servis & Parça Tamiri

Sinop’un her bölgesine yerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayarınız, Notebookunuz, Netbookunuzun markası ne olursa olsun, konusunda uzman personelimiz ile evinizde veya iş yerinizde servis veriyoruz. Artık kapı kapı dolaşmanıza gerek yok, bir telefonla teknik servis elemanlarımız kapınızda. Olası donanım ve yazılım problemlerinizi yerinde çözüyoruz. Yerinde servisin mümkün olmadığı durumlarda ise kapınızdan teslim alıyor, kapınıza teslim ediyoruz. Siz de Karadeniz Bilişim & Ajans’ın yerinde servis hizmetinden faydalanın, farkımızı görün.


Her marka ve model masaüstü makinalarınız, notebooklarınız ve netbooklarınıza yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Servisimize gelen ürününüze en kısa sürede arıza tespiti yapılmaktadır. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Notebook ve netbooklarınız için azami tamir süresi 5 – 7 iş günüdür.

Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı, notebook ekran kartı tamiri ve degişimi Notebook bios yazılımı update edilmesi onarılması, Notebook parçalarının onarımı, Notebook Lcd ekran tamiri, değişimi, onarımı, Notebook lcd ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı yapılmaktadır

Tüm marka ve model laptop tamiri Karadeniz Bilişim & Ajans servisinde garantili ve sorunsuz olarak yapılmaktadır. Kırık ya da arızalı Lcd ekranlar, anakart ve ekran kartı tamirleri, tüm laptop yedek parçaları, klavye, batarya, adaptör ve diğer tüm notebook laptop ve netbook tamir ve yedek parçaları Karadeniz Bilişim & Ajansta.